preloader

FAQ

FAQ

Dlaczego nasze szczoteczki są zrobione z bambusa?

Bambus jest najszybciej odnawialnym zasobem roślinnym Ziemi. Był od wieków i jest nadal używany przez połowę populacji świata. Bambus Moso, z którego są wykonane nasze szczoteczki rośnie nawet 1 metr dziennie. Jest naturalnie antybakteryjny i odporny na gnicie, więc do jego uprawy nie są stosowane pestycydy. Bambusowe szczoteczki są lekkie, wytrzymałe i odporne na wilgoć.

Czy szczoteczka jest biodegradowalna?

Rączka szczoteczki jest w 100% biodegradowalna. Włosie jest wykonane z Nylonu 6 wolnego od bisfenolu A. Taki skład jest higienicznym i bezpiecznym dla zdrowia rozwiązaniem. Włosie zużytej szczoteczki z łatwością usuniesz za pomocą pęsety lub kombinerek, żeby wyrzucić do pojemnika z odpadami sztucznymi.

Czy mogę zamówić produkty bez abonamentu?

Tak. Jeśli wolisz samodzielnie pamiętać o zakupach, możesz zamówić nasze produkty bez abonamentu. Produkty subskrypcyjne są oznaczone w naszym sklepie jako „abonament”. Produkty jednorazowe nie mają takiego oznaczenia. W takiej opcji sam/a decydujesz o tym kiedy chcesz zrobić kolejne zakupy. Zapłacisz BLIKiem, kartą, przelewem. Jak ci wygodnie.

Dlaczego wymieniamy szczoteczkę co 2 miesiące?

Stosujemy się do zaleceń dentystów. Szczoteczka do zębów ma kontakt z wilgocią, a na jej włosiu gromadzą się bakterie. Wymiana szczoteczki co 2 miesiące pozwala uniknąć próchnicy i zachować optymalną higienę jamy ustnej.

A jeśli chcę wymieniać produkty Szczoteko częściej?

Nic prostszego. Są na to 2 sposoby. Możesz zamówić więcej produktów w jednej przesyłce i zaplanować sobie wymianę np. co miesiąc. Możesz też zamówić subskrypcję produktu w jednym, a kolejną w następnym miesiącu. Tym sposobem będziesz otrzymywać przesyłkę co miesiąc.

Jak wygląda płatność za subskrypcję? 

Bezpiecznej płatności za szczoteko dokonasz za pomocą PayU. Przy zamówieniu subskrypcji podajesz dane swojej karty płatniczej, a co 2 miesiące w tym samym dniu z Twojego konta pobierana jest stała kwota zamówionej subskrypcji.

Jak mogę zmienić zamówienie w ramach swojej subskrypcji?

Po zalogowaniu się na swoje konto na www.szczoteko.pl w każdej chwili możesz zmienić adres rozliczeniowy i dostawy. Jeśli chcesz zmienić adres dostawy, wystarczy, że w zakładce “Subskrypcje” klikniesz w swoje aktualne zamówienie i następnie zmienisz adres dostawy. Nie możesz zmienić liczby pierwotnie zamówionych produktów. Każdy kolejny produkt Szczoteko zamów w formie nowej subskrypcji. Jeśli masz pytania pisz do nas na kontakt@szczoteko.pl

Jak mogę odwołać subskrypcję?

No dobra, powiemy Ci. Możesz to zrobić logując się do swojego konta. Następnie w zakładce ,,Moja subskrypcja” kliknij przycisk ,,Anuluj”. Z Twojego konta nie będzie już pobierana kwota za subskrypcję. Pamiętaj, żeby odwołać subskrypcję przed dniem, w którym kwota jest pobierana z Twojego konta. W przeciwnym razie Twoja rezygnacja będzie skuteczna od następnego okresu rozliczeniowego. No i najważniejsze. Jeśli zatęsknisz za Szczoteko, magiczny przycisk “Reaktywuj” pozwoli Ci aktywować wcześniejsze zamówienie.

Jak są wysyłane wasze produkty?

Nasze produkty wysyłamy w papierowym opakowaniu z recyklingu. Nie znajdziesz u nas ani grama plastiku. O dostawę zadba Inpost.

Dlaczego promujecie subskrypcję?

Bo uważamy, że ułatwia życie. Dzięki subskrypcji nie musisz pamiętać o kupowaniu produktów, które i tak wymieniasz cyklicznie. My za to lubimy pamiętać o tym za Ciebie.   

Co wchodzi w skład proszków do prania Ekobiel i Ekolor?

W skład proszków do prania wchodzą wyłącznie substancje bezpieczne dla człowieka. Nie ma tam szkodliwych optycznych wybielaczy, utrwalaczy kolorów, sztucznych aromatów i kompozycji zapachowych. Skład: węglan sodu, chlorek sodu, mydło roślinne <15%, siarczan magnezu, tetraboran sodu, karboksymetyloceluloza, cytrynian sodu, metakrzemian sodu. Świeży zapach proszek zawdzięcza naturalnym olejkom eterycznym o zapachu eukaliptusa i trawy cytrynowej.

Z czego zrobiona jest otoczka w tabletkach do zmywarki Szczoteko?

Otoczka jest elementem samej tabletki, której skład podajemy TUTAJ. W ciągu 30 sekund rozpuszcza się w wodzie, a naturalna biodegradacja następuje w ciągu 21 dni.

@szczoteko