preloader

FAQ

FAQ

Dlaczego nasze szczoteczki są zrobione z bambusa?

Bambus jest najszybciej odnawialnym zasobem roślinnym Ziemi. Był od wieków i jest nadal używany przez połowę populacji świata. Bambus Moso, z którego są wykonane nasze szczoteczki rośnie nawet 1 metr dziennie. Jest naturalnie antybakteryjny i odporny na gnicie, więc do jego uprawy nie są stosowane pestycydy. Bambusowe szczoteczki są lekkie, wytrzymałe i odporne na wilgoć.

Czy szczoteczka jest biodegradowalna?

Rączka szczoteczki jest w 100% biodegradowalna. Włosie jest wykonane z Nylonu 6 wolnego od bisfenolu A. Taki skład jest higienicznym i bezpiecznym dla zdrowia rozwiązaniem. Włosie zużytej szczoteczki z łatwością usuniesz za pomocą pęsety lub kombinerek, żeby wyrzucić do pojemnika z odpadami sztucznymi.

Czy mogę zamówić szczoteczkę bez subskrypcji?

Tak. Jeśli chcesz zamówić jedną szczoteczkę na próbę to dajemy taką możliwość. Jest dostępna w cenie 16 zł. Natomiast w cenie 12 zł oferujemy subskrypcję bambusowej szczoteczki. Dzięki temu nie musisz pamiętać o jej wymianie co 2 miesiące. W każdej chwili możesz zrezygnować z zamówionej subskrypcji. Bez umowy terminowej, ani okresu wypowiedzenia.

Dlaczego wymieniamy szczoteczkę co 2 miesiące?

Stosujemy się do zaleceń dentystów. Szczoteczka do zębów ma kontakt z wilgocią, a na jej włosiu gromadzą się bakterie. Wymiana szczoteczki co 2 miesiące pozwala uniknąć próchnicy i zachować optymalną higienę jamy ustnej.

A jeśli chcę wymieniać szczoteko częściej?

Nic prostszego. Są na to 2 sposoby. Możesz zamówić więcej szczoteczek w jednej przesyłce i zaplanować sobie wymianę np. co miesiąc. Możesz też zamówić subskrypcję jednej szczoteczki w jednym, a kolejną w następnym miesiącu. Tym sposobem będziesz otrzymywać przesyłkę co miesiąc.

Jak wygląda płatność za subskrypcję? 

Bezpiecznej płatności za szczoteko dokonasz za pomocą PayU. Przy zamówieniu subskrypcji podajesz dane swojej karty płatniczej, a co 2 miesiące w tym samym dniu z Twojego konta pobierana jest stała kwota zamówionej subskrypcji.

Jak mogę zmienić zamówienie w ramach swojej subskrypcji?

Po zalogowaniu się na swoje konto na www.szczoteko.pl w każdej chwili możesz zmienić adres rozliczeniowy i dostawy. Jeśli chcesz zmienić adres dostawy, wystarczy, że w zakładce “Subskrypcje” klikniesz w swoje aktualne zamówienie i następnie zmienisz adres dostawy. Jeśli natomiast chcesz zmienić kolor, rozmiar lub miękkość włosia, skontaktuj się z nami przez e-mail kontakt@szczoteko.pl i przeprowadzimy Cię przez ten proces. Nie możesz zmienić liczby pierwotnie zamówionych szczoteczek. Każdą kolejną szczoteko zamów w formie nowej subskrypcji.

Jak mogę odwołać subskrypcję?

No dobra, powiemy Ci. Możesz to zrobić logując się do swojego konta. Następnie w zakładce ,,Moja subskrypcja” kliknij przycisk ,,Anuluj”. Z Twojego konta nie będzie już pobierana kwota za subskrypcję. Pamiętaj, żeby odwołać subskrypcję przed dniem, w którym kwota jest pobierana z Twojego konta. W przeciwnym razie Twoja rezygnacja będzie skuteczna od następnego okresu rozliczeniowego. No i najważniejsze. Jeśli zatęsknisz za szczoteko, magiczny przycisk “Reaktywuj” pozwoli Ci aktywować wcześniejsze zamówienie.

Jak są wysyłane szczoteczki?

Nasze szczoteczki wysyłamy w papierowym opakowaniu oraz w kopercie z recyklingu. Nie znajdziesz u nas ani grama plastiku. Jeśli chcesz odebrać szczoteko ze swojej skrzynki na listy i możesz poczekać dłużej na przesyłkę, wybierz list zwykły. Jeżeli lubisz monitorować drogę swojej paczki i chcesz ją otrzymać szybciej, wybierz list polecony.

Zamawiam szczoteczkę 1-go dnia miesiąca. Czy będę otrzymywać szczoteko każdego 1-go dnia miesiąca co drugi miesiąc?

Nasze szczoteczki wysyłamy najpóźniej w następnym dniu po złożeniu zamówienia. Tak samo w przypadku odnowienia subskrypcji. Po złożeniu zamówienia pierwszą szczoteczkę otrzymasz w ciągu 7 dni. Każdą następną przesyłkę otrzymasz w terminie uzależnionym od dnia, w którym złożyłeś zamówienie, np. jeśli zamówiłeś subskrypcję 5 dnia miesiąca to będziesz otrzymywał przesyłkę w ciągu 7 dni od 5 dnia w danym miesiącu dnia co 2 miesiące. Jeśli zamówiłeś subskrypcję 17 dnia miesiąca to będziesz otrzymywał przesyłkę w ciągu 7 dni od 17 dnia miesiąca co 2 miesiące itd.

@szczoteko