Chcesz mieć piękny uśmiech i oszczędzić na wizytach u dentysty?

Przychodzimy z pomocą. Mamy dla Ciebie 10 sprawdzonych sposobów na zdrowy i piękny uśmiech.
 
  • Lubisz się uśmiechać?
  • Jesteś zajętą osobą, która docenia pigułki wiedzy?
  • Chcesz zrobić coś dobrego dla swojego zdrowia?

Jeśli tak, pobierz nasz DARMOWY E-BOOK “Czas na ząb”    i zrób 10 kroków do zdrowych zębów.

Chcesz nadal szukać informacji w Internecie i tracić czas na ogólnikowe porady, których nie wprowadzisz w życie?

Może jednak wolisz zebrane w jednym miejscu praktyczne wskazówki, które zastosujesz od zaraz?

W e-booku znajdziesz:

  • uporządkowaną wiedzę podaną w przystępny sposób,
  • potwierdzone przez dentystów wskazówki gotowe do wprowadzenia od zaraz, dzięki którym lepiej zadbasz o zdrowe zęby,
  • liczne przykłady, inspiracje i statystyki, które przybliżą Ci temat higieny jamy ustnej.

Kim jesteśmy?

Magda i Mateusz. Razem tworzymy Szczoteko i regularnie wymieniamy szczoteczki do zębów, sobie i klientom. Kiedyś też nie wiedzieliśmy, że systematyczna wymiana szczoteczki to klucz do zdrowego uśmiechu.

Przez lata robiliśmy to, co większość Polaków. Używaliśmy jednej szczoteczki do momentu, w którym nie nadawała się nawet do umycia fug w łazience.

Dzisiaj promujemy wśród Polaków ideę regularnej wymiany szczoteczki do zębów. Mamy już kilkuset stałych klientów, z którymi tworzymy Rodzinę Szczoteko. Ty też możesz do nas dołączyć!

piękny uśmiech

Zobacz co mówią o nas Klienci Szczoteko

Szczoteko spadło mi jak gwiazdka z nieba. Dzięki wspaniałym ludziom czyli Magdzie i Mateuszowi nie muszę pamiętać o regularnej wymianie szczoteczki. Przychodzi do mojej skrzynki i tego samego dnia jest wymieniana z poprzedniczką. Wybrałam subskrypcję "Zaskocz mnie" - co 2 miesiące mam niespodziankę kolorystyczną. Jestem wdzięczna Magdzie i Mateuszowi za stworzenie Szczoteko. Jest to mega ułatwienie w życiu codziennym.

piękny uśmiech

Martyna

Nie raz zdarzało mi się zapomnieć kupić nową szczoteczkę na czas. Okazało się, że nie tylko ja mam z tym problem. Na szczęście znalazłem Szczoteko. Od tej pory szczoteczka przychodzi do mnie co 2 miesiące. Dodatkowo na ich profilu na Instagramie mogę liczyć na porady jak dbać o higienę jamy ustnej. Polecam Szczoteko ponieważ jest to polska firma, która oferuje nieszablonowe rozwiązanie. Ponadto bambusowe szczoteczki są dużo bardziej ekologiczne, a ich design pasuje do każdego wnętrza.

piękny uśmiech

Gracjan

Dwie największe zalety Szczoteko - subskrypcja i zaskakiwanie kolorem. Kilka miesięcy temu zrezygnowałam ze szczoteczki elektrycznej na rzecz bambusowej. Nie żałuję. Nie dotykam zębów plastikiem i wspieram polską firmę i jestem bardziej szczotekologiczna 🙂

piękny uśmiech

Ania

Szczoteko - prosty produkt i prosta idea. Bambus jest mega eko, włosie bardzo wytrzymałe, nie strzępi się po tygodniu stosowania. Nie zdziwię się, jeśli w momencie wyciągania nowej koperty ze skrzynki po dwóch miesiącach, moja stara szczoteczka będzie wyglądała, jak dobra do użytku. Normalnie zapomniałbym ją wymienić, ale na szczęście Szczoteko pamięta o tym za mnie.

piękny uśmiech

Mateusz

Prowadzący "Raptematyki"

Wybór szczoteczek okazał się strzałem w dziesiątkę. Poza ideą EKO ogromne znaczenie ma dla mnie terminowość dostaw bez konieczności pamiętania o kolejnej wymianie . Dodam jeszcze, że opcja subskrycji pozwala w pełni na automatyczną wysyłkę. Polecam wszystkim

piękny uśmiech

Janusz

Korzystając z subskrypcji od Szczoteko

Oszczędzasz czas

Koniec ze staniem w kolejkach i marnowaniem czasu na tradycyjne zakupy.

Oszczędzasz pieniądze

Zapomnij o kupowaniu drogiego sprzętu. My oferujemy proste, ekologiczne rozwiązanie w atrakcyjnej cenie.

Zyskujesz wygodę

Pamiętamy o Tobie. Dostarczamy nasz produkt regularnie do Twojego domu. Możesz zająć się swoimi sprawami.